Aktualności Moda 

Znamy kandydatów, którzy zawalczą o tytuł króla skórzanego fetyszu

Trzech kandydatów będzie rywalizować o tytuł Mr Leather Poland 2017. Wybory odbędą się już w nadchodzący weekend w warszawskim klubie Voodoo przy Al. Prymasa Tysiąclecia 48.

Na zwycięzcę wyborów czeka nie tylko korona, ale także ogromną rozpoznawalność w kraju i zagranicą, zaproszenia na imprezy w Polsce i Europie, uczestnictwo w wyborach Mr Leather w innych krajach, a tym samym nieocenioną możliwość nawiązania fantastycznych znajomości wśród skórzaków z całego świata. A przede wszystkim przeżycie fetyszowej przygody swojego życia. W piątek o koronę króla skórzaków rywalizować będzie trzech kandydatów. Co mówią sami o sobie?

KANDYDAT NR 1: ŁUKASZ

– Nauczyłem się wierzyć  w cuda, że marzenia się spełniają i wystarczy mieć cel, dać swój czas, zaangażowanie i pracę, a pojawią się ludzie, który w tym pomogą, gdyż zaufali mi i moim intencjom.  Nauczyłem się wierzyć w SIEBIE. Podejmuję decyzję, wybory i choć nie zawsze wszystko się udaje to wciąż lubię siebie kiedy patrzę w lustro. A skoro karma to suka i zawsze wraca to nie boję się, że mnie ugryzie. Jestem Łukasz, mam dobre, skórzane serce – zdziałamy wspólnie coś dobrego? – mówi sam o sobie.

 

KANDYDAT NR 2: RAFAŁ

– Uwielbiam tworzyć oraz kreować nowe smaki, które zaskakują. Pasja pozwala mi na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Zaczynam prowadzić swój blog kulinarny, a w tym roku chcę spędzić swoje marzenie – wydać swoją książkę, opartą na własnych recepturach drinków oraz dań i wypieków. Działania społeczne, od harcerstwa , są ważnym elementem mojego życia. Zawsze byłem fetyszysta. Fascynacja skórą rozpoczęła się kilka lat temu. Chcę ją zarażać innych.

KANDYDAT NR 3: SANKY

– Bogate doświadczenia życiowe oraz zawodowe które potrafię doskonale wykorzystać w życiu codziennym. świeżo po 30-ce i tak naprawdę dopiero zaczynam układać i budować swoje życie… Dużo przeciwności łączących się w zaskakującą całość w dość fajnym opakowaniu… kiedy mówią mi że nie dam rady to wtedy odwracam się i mówię “no to patrz!”

Elekcja nowego króla skórzanego fetyszu, odbędzie się w Warszawie 10 i 11 marca. Pełen program wyborów przedstawia się następująco:

  • 10.03.2017, 21:00, VOODOO CLUB, ALEJA PRYMASA TYSIĄCLECIA 48

Prezentacja gości specjalnych, sponsorów i kandydatów do tytułu Mistera Leather 2017. Wybór Mistera publiczności. Zabawa do białego rana. Gwiazdy wieczoru: DQ Migota.

  • 11.03.2017, VOODOO CLUB, ALEJA PRYMASA TYSIĄCLECIA 48

Gala finałowa, ogłoszenie wyników, koronacja króla fetyszu i wręczenie nagród. Zabawa do białego rana. Gwiazdy wieczoru: DQ Baby Jane i DQ Migota.

Bilety na z każdą imprez w cenie 30 zł, do nabycia w klubie.
Więcej informacji znaleźć można na [Facebooku].

Wybory Mr Leather, po raz pierwszy, obyły się w 2010 roku w Poznaniu jako inicjatywa oddolna pod patronatem stowarzyszenia Bears of Poland. Kolejne wybory w 2011 roku zaowocowały powołaniem Stowarzyszenia Leather Poland – Leather Poland Association oraz wejście w skład ECMC. Głównym celem wyborów jest integracja środowiska, promocja kultury skórzanej, tolerancji, zdrowia, bezpiecznego sexu, profilaktyka przeciw AIDS, przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na płeć czy tożsamość psycho-seksualna.

Sponsorzy wyborów:

Ryszard Rudnicki, Bogdan Rutkowski Fotografia, Klub Dark Angels Poznań, Adam, Stailion.pl, Sauna Heaven Warszawa, Ramona Bar Warszawa, Klub Twierdza Kraków.

Informacja prasowa 6.03.2017
Stowarzyszenie Leather Poland

Polecane artykuły

Zostaw komentarz