Rainbow Star - portal informacyjno - rozrywkowy

Header
collapse
Home / Zdrowie / Radosny seks, higiena i profilaktyka
Radosny seks, higiena i profilaktyka

Radosny seks, higiena i profilaktyka

2023-06-19  DS

Zapraszamy do obejrzenia wykładu medycznego dr Artura Płachty - lekarza specjalisty położnictwa i ginekologii - pt. "Radosny seks, higiena i profilaktyka", który odbył się 19 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Kultury w Iłowej.

Projekt współtworzony przez grupę "Medycy Kobietom" (złożoną z ginekolożek, ginekologów, psychiatrek i położnej), jest autorską inicjatywą edukacji zdrowotnej. Jego celem są działania nastawione na rozwój osobisty, poszerzenie wiedzy z zakresu zdrowia, asertywności, przeciwdziałania przemocy i wzmocnienia kompetencji wychowawczych. Odbywa się to m.in. za pośrednictwem serii wykładów, których tematami będą: nowoczesna antykoncepcja, rozwój psychoseksualny, dojrzewanie, orientacje seksualne, cykl miesiączkowy, ciąża, poród i połóg, niepłodność, niepełnosprawność, zdrowie psychiczne – depresja oraz każdy inny temat, który zostanie zgłoszony przez uczestników.

Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Strona projektu: www.oTymSieNieMowi.pl