Rainbow Star - portal informacyjno - rozrywkowy

Header
collapse
Home / Deserek / Produkcje OUTtv na Outfilm.pl
Produkcje OUTtv na Outfilm.pl

Produkcje OUTtv na Outfilm.pl

2023-08-01  DS

Z pewnością znacie Outfilm.pl - platformę VoD w całości poświęconą kinu LGBTIQ+. Dewizą serwisu jest różnorodność – w kolekcji liczącej już ponad 200 tytułów znajdziecie zarówno filmy komercyjne, jak i artystyczne, a nawet eksperymentalne. Łączy je przede wszystkim obecność wątków gejowskich, lesbijskich i transseksualnych.

Baza filmów w katalogu Outfilm.pl stale się poszerza – co tydzień w serwisie pojawia się kolejna premiera, którą można wypożyczyć pojedynczo lub - korzystając z abonamentu - uzyskać dostęp do całej kolekcji na określony czas.

Platforma nawiązała ostatnio współpracę z OUTtv - lifestylowym kanałem telewizyjnym dla społeczności LGBT+ i LGBT+ friendly, posiadającym bogatą ofertę "on demand" - m.in. dokumenty, seriale. OUTtv to stacja z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, prezentująca międzynarodowe programy telewizyjne, ekscytujące seriale, reality show, inspirujące filmy dokumentalne, trzymające w napięciu telenowele, komedie romantyczne, nagradzane filmy i oryginalne produkcje własne. Kanał wystartował w 2008 r. w krajach Beneluksu, a obecnie dostępny jest w 12 krajach.

Outfilm i OUTtv połączyły siły, aby zaoferować polskiej społeczności LGBT+ więcej unikalnych treści. Twórcy polskiej platformy obiecują, że oprócz biblioteki i sobotnich premier, w każdą środę będzie dodawany nowy kontent - odcinki seriali, filmy dokumentalne, programy telewizyjne i oryginalne produkcje OUTtv.

Ekipa Outfilm.pl ma nadzieję, że połączenie marek spodoba się wielbicielom treści adresowanych do społeczności. Pierwszy kontent jest już dostępny w ramach subskrypcji.