O portalu

Rainbowstar.pl powstał z myślą o społeczności LGBT. Piszemy o tym co się dzieje w naszym kraju i na świecie. Aby coś zmienić, trzeba o tym dyskutować nie patrząc na komentarze, działać. Chcielibyśmy aby Rainbow Star było miejscem do którego zagląda się przed pójściem do pracy czy szkoły.

Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca w Internecie, w którym osoby zainteresowane tematyką LGBT znajdą interesujące informacje. Nieustannie szukamy chętnych do współtworzenia tego miejsca. Jeżeli chciałbyś działać razem z nami – zapraszamy.

Choć głównym targetem są osoby homoseksualne, to też nie odrzucamy osób heteroseksualnych. Rainbow Star jest stworzony dla wszystkich.

RAINBOW STAR

Za treść artykułów publikowanych na stronie rainbowstar.pl odpowiadają ich autorzy.

Rainbow Star jest miejscem swobodnej publikacji treści i przedruków z całego świata – w ten sposób chcemy dać czytelnikowi możliwość wyrobienia sobie własnej opinii.

ŹRÓDŁA

Na stronie rainbowstar.pl mogą pojawiać się treści objęte prawem autorskim, którego właściciele nie wyrazili bezpośredniej zgody na naszą publikację.

Użyliśmy tych materiałów w wierze, że propagowanie wiedzy na temat świata, społeczeństwa, polityki i ekonomii służy wyższemu celowi społecznemu – sami nie czerpiemy z tego żadnych zysków działając na zasadzie non-profit.

Jeśli czytelnik naszej strony chce użyć zawartych tu materiałów w celach komercyjnych musi uzyskać odpowiednie zgody od właścicieli praw.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy wszystkich dziennikarzy społecznych – czyli osoby, które przez swoją działalność chcą poszerzać publiczną wiedzę na temat naszej rzeczywistości.

Zapraszamy do publikacji własnych opinii i informacji. Szczególnie potrzebna jest nam współpraca w zakresie tłumaczenia zawartości stron obcojęzycznych z naciskiem na treści propagowane przez media niezależne i tak zwanych whistle-blowerów.