Aktualności Lifestyle 

Mr Leather Poland 2017 wybrany!

Trzech kandydatów rywalizowało o tytuł Mr Leather Poland 2017 w warszawskim Klubie VooDoo.  Nowym królem fetyszu – głosami jury i publiczności – mianowany został Łukasz Sankowski.

W miniony weekend odbyły się Wybory Mr Leather Poland 2017. Przybyło wielu ważnych gości zagranicznych, dopisała publiczność, a sponsorzy wykazali się szczególna hojnością dla kandydatów i zwycięscy. Artyści sceny DQ dali z siebie wszystko i program obfitował w niezapomniane kreacje. Nowym Misterem Leather Poland 2017 został wybrany Łukasz Sankowski, v-ce Misterem Łukasz Kasprzak, a trzecie miejsce przypadło Rafałowi Sikorskiemu-Jesiotr.

Łukasz Sankowski, urodzony 7 kwietnia 1986 w Pyrzycach w Zachodniopomorskim, wychował się w Starym Czarnowie pod Szczecinem. Mieszka w Warszawie, gdzie na co dzień zajmuje się handlem i sprzedażą oraz szkoleniami miękkimi. Jest także strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Od 12 lat polityk i działacz społeczny. Absolwent Stosunków Międzynarodowych.

– Nauczyłem się wierzyć  w cuda, że marzenia się spełniają i wystarczy mieć cel, dać swój czas, zaangażowanie i pracę, a pojawią się ludzie, który w tym pomogą, gdyż zaufali mi i moim intencjom.  Nauczyłem się wierzyć w SIEBIE. Podejmuję decyzję, wybory i choć nie zawsze wszystko się udaje to wciąż lubię siebie kiedy patrzę w lustro. A skoro karma to suka i zawsze wraca to nie boję się, że mnie ugryzie. – mówi Łukasz.

Na zwycięzcę wyborów czeka nie tylko korona, ale także ogromną rozpoznawalność w kraju i zagranicą, zaproszenia na imprezy w Polsce i Europie, uczestnictwo w wyborach Mr Leather w innych krajach, a tym samym nieocenioną możliwość nawiązania fantastycznych znajomości wśród skórzaków z całego świata. A przede wszystkim przeżycie fetyszowej przygody swojego życia.

– Publiczność bawiła się świetnie wraz z kandydatami i artystami co było słychać w komentarzach w czasie przerw i po zakończeniu imprezy. Daje to organizatorom absolutną pewność, że należy z jeszcze większym rozmachem organizować tego typu imprezę w przyszłym roku – zapewnia Łukasz Kasprzak, prezez zarządu Stowarzyszenia Leather Poland.

Wybory Mr Leather, po raz pierwszy, obyły się w 2010 roku w Poznaniu jako inicjatywa oddolna pod patronatem stowarzyszenia Bears of Poland. Kolejne wybory w 2011 roku zaowocowały powołaniem Stowarzyszenia Leather Poland – Leather Poland Association oraz wejście w skład ECMC. Głównym celem wyborów jest integracja środowiska, promocja kultury skórzanej, tolerancji, zdrowia, bezpiecznego sexu, profilaktyka przeciw AIDS, przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na płeć czy tożsamość psycho-seksualna.

Sponsorzy wyborów:

Ryszard Rudnicki, Bogdan Rutkowski Fotografia, Klub Dark Angels Poznań, Adam, Stailion.pl, Sauna Heaven Warszawa, Ramona Bar Warszawa, Klub Twierdza Kraków.

Informacja prasowa 13.03.2017

Polecane artykuły

One Thought to “Mr Leather Poland 2017 wybrany!”

Zostaw komentarz