Aktualności Prawo 

Fronda obwinia uczestników Marszów Równości o śmierć zamordowanej 10-latki

Kilka dni temu (13.06.2019) w dolnośląskiej miejscowości Pożarzysko odnaleziono ciało 10-letniej ofiary pedofila. Sprawą zajęła się redakcja Frondy, na siłę doszukując się powiązań z bywalcami Marszów i Parad Równości oraz obwiniając o tragedię uczestników tęczowych pochodów.

6 kilometrów od domu

Na terenie województwa dolnośląskiego doszło w tym tygodniu do łamiącej serce zbrodni. W miejscowości Pożarzysko spacerująca po lesie kobieta odnalazła częściowo roznegliżowane ciało dziewczynki, która czwartkowego popołudnia wracała ze szkoły położonej w Mrowinach, gdzie mieszkała.

Jak dowiodła trwająca pół doby autopsja – śmierć dziecka spowodowały liczne rany klatki piersiowej oraz szyi. Wiadomo też, że licząca zaledwie 10 Kristina padła ofiarą pedofila, który zamordował ją ze szczególnym okrucieństwem.

czym owocuje Parada Równości?

Dramatem rodziny zmarłej uczennicy zainteresowała się Fronda. Na łamach „portalu poświęconego” ukazał się tekst dotyczący tej historii, zatytułowany: „Oto owoce Parad Zboczeńców: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki”.

Trzeba być wyjątkowo podłym, by cudze cierpienie wykorzystywać do „gnojenia” – bo inaczej nie da się tego nazwać – nieakceptowanej grupy społecznej. Jak widzicie, autorowi tego pseudoartykułu do stawiania stanowczo zbyt śmiałych tez nie są nawet potrzebne żadne dowody. Wystarczy, że świdnicki Prokurator Rejonowy, Marek Rusin, wspomniał o seksualnym podłożu krzywdy dziewczynki.

Naszym zdaniem odpowiedzialny za wpis Prezes Frondy, powinien zdobyć się na minimum odwagi cywilnej i przeprosić za opublikowany artykuł. Michał Jeżewski oskarża nas niesprawiedliwie. Owocem spacerów celebrujących równouprawnienie jest bowiem miłość, troska i przyjaźń. Czyli coś, czego ten zespół fundamentalistów prawdopodobnie nigdy nie doświadczył. Prawdziwa patologia zaczyna się nie od spacerowania z kolorowymi flagami, lecz poczucia wyższości, nienawiści, chęci dominacji.

Po stronie kolorowych Spacerowiczów stanął Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Grupa aktywistów poinformowała wczoraj o zamiarze „wystąpienia na drogę prawną przeciwko ekstremistom religijnym prowadzącym portal o nazwie „FRONDA”, z czego bardzo się cieszymy.

Pamiętajcie, że Wy również możecie zaangażować się w zwalczanie homofobii. Zgłaszanie podłych komentarzy i wszelkich innych publikacji nie zajmuje nawet minuty, a może pomóc sprawić, że autorzy krzywdzących kłamstw przestaną czuć się bezkarni. Widząc podobne posty zgłaszajcie je administratorom Facebooka czy innego portalu. Dla Was to zaledwie kilka kliknięć myszką, a dla autora jasna informacja, że nie może bezkarnie publikować treści nawołujących do nienawiści.

Bliskim Kristiny składamy wyrazy najszczerszego współczucia i żalu po tragicznej śmierci i życzymy wytrwałości w trudnych chwilach.

Źródła: tvn24.pl, fronda.pl, tokfm.pl, facebook.com fot. facebook.com

Polecane artykuły

Zostaw komentarz