Aktualności Lifestyle 

Wielkie oświadczyny dwóch dziewczyn na uczelni

Jessica Rodriguez i Chelsea Miller są razem w związku od czterech lat. Po tak długim okresie Jessica postanowiła poprosić o rękę swoją partnerkę. Wszystko wydarzyło się na Uniwersytecie Sztuki w Chicago.

Oświadczyny są nie byle jakimi wydarzeniem, zwłaszcza kiedy mają miejsce publicznie, w tym przypadku – na uniwersytecie. Zdjęcie, które zostało zrobione na uczelni podczas oświadczyn, obiegło cały świat i stało się hitem ze względu na obserwatorów tego wydarzenia (mowa jest o kobiecie, która siedzi przy ścianie – przyp. red.).

Dziewczyny nie zauważyły starszej kobiety, siedzącej przy ścianie i dopiero podczas przeglądania swoich zdjęć w mediach społecznościowych, urzekła je jej empatia. Jak tłumaczą dziewczyny, nie wiedziały, że ktoś im się przygląda. – Byłyśmy tak zdenerwowane i podekscytowane. Dopiero później, gdy przeglądałyśmy zdjęcia, zobaczyłyśmy jej cudowną reakcję – mówią dziewczyny. Odruch kobiety spowodował u dziewczyn, że ich oświadczyny nabrały większego znaczenia.

Jak podaje Queer.pl, brat Jessiki odnalazł tę kobietę, która powiedziała mu, że jest szczęśliwa, iż mogła być świadkiem tego wydarzenia. Dodała, że miłość zawsze wygrywa. Ciekawi was jak to wyglądało? Zobaczcie.

 

Kolejna optymistyczna informacja jest taka, że oświadczyny zostały przyjęte.

Karol Adamkiewicz

Źródło: queer.pl

Polecane artykuły

Zostaw komentarz