Aktualności Lifestyle 

Studio fotograficzne dla osób LGBT

Agata i Basia są utalentowanymi fotografami, które otworzyły studio fotograficzne dla osób LGBT.

fot. Black Swan Photography

Dziewczyny mają wspólną pasję, jaką jest fotografia. Lubią fotografować ludzi okazujących sobie uczucia. Wśród znajomych maja osoby homoseksualne, które cenią za to, że nie kryją się ze swoją orientacją w polskim społeczeństwie, dlatego też uwielbiają przyglądać się parom jednopłciowym, które ukazują sobie uczucia. To właśnie zainspirowało dziewczyny do uchwycenia takich emocjonujących momentów w obiektywie. Dziewczyny chciały stworzyć coś swojego i niepowtarzalnego i tak powstało studio „Black Swan Photography”, które istnieje w dużej mierze dla osób LGBT.

fot. Black Swan Photography

Agata i Basia mają doświadczenie z osobami LGBT, pokazuje ono jak bardzo zróżnicowane jest podejście do ujawniania się, również ich stosunek do samych siebie. Dziewczyny opowiadają, że często przychodzą do nich osoby, które chciałyby wziąć udział w sesji, ale brak w nich pewności siebie.

fot. Black Swan Photography

„Nie zapominajmy również o tym, iż nie wszyscy ujawnili się przed bliskimi lub wręcz się z tym kryją” – mówią fotografki. Nie brak osób i par, które poprzez zdjęcia chcą uwiecznić i pokazać wszelkie piękno miłości i bliskości. Jak mówią Agata i Basia przychodzą do nich też osoby, które są świadome swej orientacji i sesja nie jest dla nich żadną formą manifestacji.

Jeśli Wy również chcecie zrobić zdjęcie w przyjaznej atmosferze to polecamy – Black Swan Photography

Karol Adamkiewicz

Źródło: Queer.pl, fot.: Black Swan Photography

Polecane artykuły

Zostaw komentarz