Aktualności Kultura 

Jakub i Dawid odpowiadają na atak skierowany pod adresem Beaty Kozidrak

Parę vlogerów załamywał niegdyś hejt, jednak teraz stał się źródłem ich motywacji. W odpowiedzi na nienawiść ukierunkowaną na Beatę Kozidrak, mężczyźni postanowili zaprezentować teledysk, nazwany „projekt zero”, który miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Wczoraj na fanpage’u Jakuba i Dawida, pojawiła się informacja, że dziś o godzinie 16:00 umieszczą swoje pierwsze nagranie, tak zwany „projekt zero”, którego nigdy nie planowali upubliczniać. Jest to ich odpowiedź, na delikatnie mówiąc, nieprzychylne komentarze kierowane w kierunku Beaty Kozidrak, w szczególności przez prawicowe media.

Wszystko zaczęło się od tego, że artystka umieściła na swoim fanpage’u klip Jakuba i Dawida, którzy nakręcili go do jej nowej piosenki pt. “Niebiesko-zielone”. Na stronie artystki wpis spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów, ale w sieci rozpętała się burza negatywnych komentarzy, zachęcających do bojkotu artystki za promowanie i wspieranie homoseksualizmu.

Prawicowe media apelowały, aby zwrócić uwagę na poglądy artystki przy zakupie płyt i biletów, a także by rozesłać informacje do zaprzyjaźnionych instytucji publicznych, żeby nie zapraszały artystki na swoje imprezy.

Jakub i Dawid odpowiadają prawicowym mediom pierwszym nagraniem, które nakręcili do utworu: „Walk The Moon – Shut Up And Dance”,  dostępnym już na ich kanale YouTube.

Karol Adamkiewicz

Foto: arch. prywatne / Party.pl

Polecane artykuły

Zostaw komentarz