Aktualności Lifestyle 

96-letni Roman z Los Angeles szuka partnera! Całe życie ukrywał, że jest gejem!

Nielada sekret wyjawił podczas rozmowy vlogerowi Daveyowi Waveyowi staruszek z Los Angeles. Wyznaniem poruszył internautów. A mianowicie wspomniany starszy pan, w wieku 5 lat uświadomił sobie, że jest gejem!

Zdecydował się jednak na małżeństwo, które trwało 67 lat. Ma ma dwójkę dzieci i pięcioro wnuków oraz jednego prawnuczka. W zeszłym roku wiadomość o tym, że jest gejem przekazał swojej rodzinie. – Powiedziałem im szczerze, że urodziłem się jako gej i przez całe życie nim byłem. Wyobrażasz sobie przez 90 lat żyć w zamknięciu?- pyta Roman.

Gdy Davey zapytał staruszka czy chce mieć partnera lub chłopaka, bez zastanowienia odparł, że tak! Roman wyznał, że nie patrzy na wygląd a raczej na serce. Chce mieć kogoś na kim będzie mógł polegać. Chociaż obawia się, że zbyt dużo czasu zmarnował i nie zostało mu go zbyt wiele.

– Będę bardzo szczery – nie potrzebuję fizycznej, ani psychicznej więzi, ale kiedy kładę się spać chcę wiedzieć, że obok jest ktoś komu na mnie zależy. Tobie jest łatwo znaleźć, ale ja jestem już za stary, kto potrzebuje takiego starca?– dodaje.

Rafał Grzywnowicz

fot.: YouTube

Polecane artykuły

Zostaw komentarz