Aktualności Lifestyle 

10 najlepszych coming out’ów na YouTube

Dziś wybraliśmy dla Was 10 filmów na portalu YouTube, które nas wyjątkowo wzruszyły. Pokazują one, jak nasi koledzy i koleżanki z zagranicy mówią o swojej orientacji rodzinom lub widzom. A czy Wy macie już ten moment za sobą?

  1. Rhodes Bros

Ilość wyświetleń: 23 734 898

Aaron i Austin Rhodes to bliźniaki, które prowadzą razem swój kanał. Okazało się, że prócz kanału dzielą również homoseksualną orientację. Ich coming out odbył się nie tylko przed widzami, ale również przed ich ojcem przez rozmowę telefoniczną. Po jakże wzruszającej rozmowie ich ojciec powiedział: „Kocham was obu. To się nigdy nie zmieni.”

  1. Ingrid Nilsen

Ilość wyświetleń: 16 216 327

Od momentu gdy Ingrid wstawiła video ze swoim coming outem, od razu stało się popularne. Nilsen opowiada historię o tym, że od dziecka wiedziała, że jest homoseksualna. Wideo spotkało się z bardzo pozytywną reakcją jej widowni, która liczy prawie 4 miliony osób.

  1. Tom Daley

Ilość wyświetleń: 12 087 511

Tom najbardziej znany jest ze zdobycia brązowego medalu w Mistrzostwach Olimpijskich, w 2012 roku w Londynie. Dokonał coming outu, by zakończyć raz na zawsze plotki i spekulacje. Wideo na YouTube pozwoliło mu wyjaśnić wszystko i opowiedzieć swoją historię tak, jak chciał.

  1. Connor Franta

Ilość wyświetleń: 11 397 692

Do coming outu zainspirowała go pomoc osobom, które potrzebują wsparcia. Skomentował to: „Może teraz wydaje Ci się, że wszystko się sypie, ale uwierz mi, że wszystko się ułoży.”

  1. Troye Sivan

Ilość wyświetleń: 7 338 511

Swojego coming outu dokonał w 2013 roku – w trzecią rocznicę coming outu przed rodziną. W filmie zaznacza: „Nie wstydzę się tego, kim jestem. Nikt nie powinien się wstydzić tego, kim jest.”

  1. Ellen Page

Ilość wyświetleń: 5 583 257

Aktorka dokonała coming outu na konferencji „Time to Thrive” w Walentynki 2014 roku. Powiedziała wtedy: „Zasługujemy na to, żeby doświadczać miłości w pełni, bez wstydu i bez kompromisów.”

  1. Lucas Cruikshank

Ilość wyświetleń: 5 193 231

YouTuber dokonał coming outu podczas filmiku Question&Answer. Jeden z jego fanów zapytał o to czy jest gejem,na co Lukas odpowiedział: „Tak. Moja rodzina wie o tym już od trzech lat, lecz nie czułem potrzeby dzielenia się tą informacją publicznie”.

  1. Joey Graceffa

Ilość wyświetleń: 7 473 051

Joey dokonał coming outu w dwóch filmach. Najpierw wstawił film z teledyskiem do piosenki „Don’t wait”, w której całuje się z mężczyzną, a później video na ten temat, w którym przyznaje się do homoseksualizmu. Odpowiedź jego fanów była bardzo pozytywna.

  1. Gigi Gorgeous

Ilość wyświetleń: 2 883 249

Gigi jest transseksualną YouTuberką. W swoim video mówi: „Nie możesz robić tego sam. Potrzebujesz kogoś, kto Cię wspiera.”

  1. Jacob Rudolph

Ilość wyświetleń: 2 115 64

Jacob dokonał coming outu przed  300-osobową widownią uczniów swojej szkoły. Odbierając nagrodę za najlepszego aktora powiedział: „Byłem aktorem całe moje życie.”

Aleksander Olbratowski

Foto: milionkobiet.pl

Polecane artykuły

Zostaw komentarz