Aktualności Felieton 

Titko: Osoby otyłe powodują homoseksualizm!

Alisa Titko, dziennikarka i publicystka rosyjskiego tabloidu „Komsomolskaya Pravda” odwiedziła Manchester. Bez ogródek za homoseksualność mężczyzn oskarża… otyłe kobiety. Woah. Autorka w swoim tekście pisze o „obrzydliwych” parach dwóch mężczyzn i „zbyt wielu grubych ludziach”.

Titko pojechała do Manchesteru, gdzie znalazła się w miasteczku gejowskim. To było dla niej za dużo: – Tu jest część miasta tylko dla gejów – opisuje. Oczywiście używa słów typu: „plaga” lub „zaraza”. Typowe…

– To miejsce jest popularne wśród takich par, są tu kafejki i kluby z małymi flagami tęczowymi. Oni trzymają się za ręce i całują, mają swoje murale – w tym całujących się Batmana i Supermana – mówi rozgniewana. Ślub dwóch „raczej za dużych kobiet”, którego była świadkiem, to już było dla niej za dużo: – Jak to dobrze, że w Moskwie nie ma takich miejsc – dodaje.

I stąd bezpośrednio dotarła do konkluzji: to wina otyłych kobiet, że mężczyźni decydują się być gejami. Ich „wałki tłuszczu, które zwisają z ich ciał” albo są „pougniatane w legginsy i obcisłe minispódniczki, Kobiety tu są tak grube, wyglądają obrzydliwie”. Według Alisy to wina złej diety – za dużo fast foodów i piwa.

Zaczyna snuć refleksję, czy to możliwe, by mężczyźni decydowali się w związku z tym na związki z innymi mężczyznami zamiast kobietami. I odpowiada, że tak – to ma duży wpływ na takie wybory. Komentując również sprawę wzrostu coming outów wśród rosyjskiego społeczeństwa, obwiniając matki – za mało biją lub biły swoje dzieci.

Rosja znajduje się w obliczu poważnej krytyki po wprowadzeniu w 2013 roku prawa „gejowskiej propagandy”. Ustawodawstwo, które zakazuje promowania homoseksualizmu wobec małoletnich, zostało krytykowane jako homofobia sponsorowana przez państwo i skok do skrajnego konserwatystycznego okręgu wyborczego.

W ubiegłym miesiącu pojawiły się również doniesienia o systematycznych torturach i zabijaniu gejów w republice rosyjskiej Czeczenii.

Novaya Gazeta, rosyjski tabloid i grupy obrońców praw człowieka powiedzieli, że widzieli dowody, że siły bezpieczeństwa lojalnego wobec prezydenta republiki Czeczeńskiej, Ramzana Kadyrowa zaokrągliły podejrzanych gejów, pokonując ich i grożąc śmiercią.

Pozostańmy Rosjanami. Miejmy normalne rodziny. Dzieci i śluby. Nie mylmy miłości z rozpustą – podsumowuje swoją szokującą wypowiedź.

Natomiast inna dziennikarka z tej samej gazety, ostro opisała Emmanuela Macrona, nowego prezydenta Francji, jako „geja psychopatę”. Daria Aslamova twierdzi, że jest on narzekającym homoseksualistą i – co gorsze – ukrywa to pod pozorami małżeństwa z kobietą o 24 lata starszą od siebie.

Za jego sukces obwinia społeczność LGBT, która jest zdegenerowana i pozbawiona kręgosłupa moralno-etycznego. Sama, będąc w 18. dzielnicy została – dosłownie – zaatakowana przez czarnoskórych gejów, którzy namolnie chcieli jej sprzedać narkotyki – kokainę i heroinę. (Pomijam fakt, że informacja podana przez nią jest do niemożliwości stereotypowy – bo, że czarny, to przecież dealer).

Skąd oskarżenie o psychopatię? Powołuje się na włoskiego psychiatrę, który prócz diagnozy, zaleca ostre działanie: nie należy dopuścić go do władzy, gdyż jest owładnięty narcyzmem, nie kocha Francji i nie będzie dbać o społeczeństwo.

Rosja ma obsesję na punkcie homoseksualności, demonizuje ją i wymyśla niestworzone fakty. W czasach związku radzieckiego robili dokładnie to samo z kapitalizmem.

Ten kraj ma ogromny problem z akceptacją kogokolwiek i czegokolwiek. Miejmy nadzieję, że kiedyś osoby LGBT+ będą żyć normalnie na terenie Rosji bez obawy o życie.

Michael Serge Kaźmierski

Polecane artykuły

One Thought to “Titko: Osoby otyłe powodują homoseksualizm!”

  1. Pawel

    Rozumiem, że duże panie powodują homoseksualizm wśród mężczyzn, a więksi mężczyźni wśród kobiet? Nie ma co, logika Titko jest porażająca.

Zostaw komentarz