O portalu

Rainbowstar.pl powstał z myślą o społeczności LGBT. Piszemy o tym co się dzieje w naszym kraju i na świecie. Aby coś zmienić, trzeba o tym dyskutować nie patrząc na komentarze, działać. Chcielibyśmy aby Rainbow Star było miejscem do którego zagląda się przed pójściem do pracy czy szkoły.

Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca w Internecie, w którym osoby zainteresowane tematyką LGBT znajdą interesujące informacje. Nieustannie szukamy chętnych do współtworzenia tego miejsca. Jeżeli chciałbyś działać razem z nami – zapraszamy.

Choć głównym targetem są osoby homoseksualne, to też nie odrzucamy osób heteroseksualnych. Rainbow Star jest stworzony dla wszystkich.

[ezcol_1third]

RAINBOW STAR

Za treść artykułów publikowanych na stronie rainbowstar.pl odpowiadają ich autorzy.

Rainbow Star jest miejscem swobodnej publikacji treści i przedruków z całego świata – w ten sposób chcemy dać czytelnikowi możliwość wyrobienia sobie własnej opinii.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third]

ŹRÓDŁA

Na stronie rainbowstar.pl mogą pojawiać się treści objęte prawem autorskim, którego właściciele nie wyrazili bezpośredniej zgody na naszą publikację.

Użyliśmy tych materiałów w wierze, że propagowanie wiedzy na temat świata, społeczeństwa, polityki i ekonomii służy wyższemu celowi społecznemu – sami nie czerpiemy z tego żadnych zysków działając na zasadzie non-profit.

Jeśli czytelnik naszej strony chce użyć zawartych tu materiałów w celach komercyjnych musi uzyskać odpowiednie zgody od właścicieli praw.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy wszystkich dziennikarzy społecznych – czyli osoby, które przez swoją działalność chcą poszerzać publiczną wiedzę na temat naszej rzeczywistości.

Zapraszamy do publikacji własnych opinii i informacji. Szczególnie potrzebna jest nam współpraca w zakresie tłumaczenia zawartości stron obcojęzycznych z naciskiem na treści propagowane przez media niezależne i tak zwanych whistle-blowerów.

[/ezcol_1third_end]