Aktualności Lifestyle 

Kosmicznie romantyczne oświadczyny – subiektywny ranking

Popularność niedawno dodanego tekstu o oświadczynach na uczeln oraz drugiego – na siłowni, pozwoliła stwierdzić, że lubicie wzruszające historie. Wyszliśmy zatem naprzeciw Waszym gustom i stworzyliśmy ranking najbardziej – naszym zdaniem – romantycznych, tęczowych oświadczyn opublikowanych w serwisie YouTube. Mamy dla Was także konkurs, którego szczegóły poznacie w dalszej części.

Od klubu cyklicznego po Świat Disneya

Nie ma jednego sposobu i reguły na powiedzenie tego najważniejszego „TAK”. Bohaterowie i bohaterki wybranych przez nas materiałów stawali na rzęsach, aby poprosić ukochaną osobę o rękę, w jak najbardziej oryginalny sposób. Mamy Adama, który oświadczył się Jaredowi podczas zajęć (prowadzonych przez swojego lubego) na rowerach treningowych. Poznajcie też historię Michaela. O tym, że chce, aby jego imiennik był częścią jego życia, powiedział mu na deskach teatru, gdzie ten pracuje jako aktor. Cory zadał to najważniejsze pytanie z pomocą Adele, na której koncert wybrał się ze swoim wybrankiem, a Patrick wręczył pierścionek Gavinowi w bajecznym Świecie Disneya. Natomiast Peter pokazał, że warto zawalczyć o swoją miłość. To jedynie część filmowych opowieści, które dla Was przygotowaliśmy. Zobaczcie:

  • Najbardziej ekscytujące zakupy.

  • Bezwarunkowa miłość w blasku Disney World.

  • 5 lat razem!

  • Niespodzianka w pracy.

  • „Wyjrzyj przez OKNO…”

  • Miały być urodziny.

  • Adele approves.

  • Hotel, plaża…Miłość jest wszędzie!

  • Teatr Relationship „like a really adult fairy tale”

  • Rocznica z nutą latino.

Głosujcie!

Macie już swoich faworytów? Świetnie! W takim razie na naszym fanpage’u zagłosujcie na parę, której oświadczyny uważacie za najbardziej poruszające. Najbardziej romantyczne. Najbardziej niesamowite. Najbardziej widowiskowe. Jedno polubienie ma wagę jednego głosu, natomiast reakcja „super” – liczy się podwójnie. Spośród Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu na najbardziej uroczy duet, wybierzemy 20 osób i wyślemy im nasze tęczowe kubeczki z logo Rainbow Star. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Love Wins.

Aby wziąć udział w konkursie i losowaniu nagród, należy:

 1. udostępnić publicznie post z konkursem na facebooku,
 2. zalajkować nasz profil na facebooku,
 3. zapisać się do newslettera SMS.
 4. oddać głos na jeden wybrany filmik lub więcej niż jeden tutaj: https://goo.gl/e941QZ

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 25 stycznia br. Listę zwycięzców ogłosimy na naszym funpage’u oraz stronie internetowej. Po wyłonieniu laureatów, skontaktujemy się z Wami, w celu ustalenia warunków przekazania nagrody.

Oświadczyny z Rainbow Star!

Masz przy sobie kogoś ważnego? Chcesz dzielić z tą osobą resztę życia? Marzysz, aby oświadczyć się swojej drugiej połówce w niezapomniany sposób? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci.

W życiu wielu z nas przychodzi moment, w którym coś sobie uświadamiamy. W naszych głowach coraz częściej pojawia się myśl, że kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez TEJ OSOBY u swego boku. Chcielibyście oznajmić to całemu światu? Tylko jak? Jeśli chcesz sprawić ukochanej lub ukochanemu niespodziankę inspirowaną oświadczynami przedstawionymi w naszym rankingu – zgłoś się do nas. Wyślij wspólną fotkę i krótki opis Waszej relacji. Parom, które wybierzemy, zorganizujemy unikatową randkę, którą długo będą wspominać z wypiekami na twarzy. Zadbamy o odpowiednią oprawę muzyczną, przygotujemy układ taneczny. Zapewnimy też pamiątki w postaci zdjęć i filmu dokumentującego Wasze szczególne chwile. Jeśli pomysł wydał Ci się na tyle ciekawy, by napisać do nas maila maila, nie czekaj!

Aby wziąć udział w konkursie i losowaniu nagród, należy:

 1. zalajkować nasz funpage na facebooku,
 2. przesłać Wasze zdjęcie z krótkim opisem,
 3. udostępnić publicznie post z konkursem na facebooku,
 4. zapisać się do newslettera SMS.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku, 31 stycznia br. Listę zwycięzców ogłosimy na naszym funpage’u oraz stronie internetowej. Po wyłonieniu laureatów, skontaktujemy się z Wami, w celu ustalenia szczegółów.

Ewa Bednarek

Polecane artykuły

Zostaw komentarz